تفریحات ارزان در کیش

تجربه شور و هیجان در مکانی پر از آرامش، شاید کمی دور از ذهن و محال به نظر برسد؛ اما شما این حس را می توانید در جزیره کیش بیابید. رزرو تفریحات مختلف در کیش اعم از تفریحات آبی و غیر آبی، این امکان را برای شما بوجود می آورد که هیجان و اضطراب را در مکانی مملو از آرامش تجربه کنید. جزیره کیش در میان آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده و به سبب موقعیت جغرافیایی و اکوسیستم طبیعی خود، سال هاست که مقصد گردشگران بسیاری می باشد.

بر امکانات رفاهی و تفریحی این جزیره روز به روز افزوده شده و مدرنیته را به راحتی می توان در این منطقه مشاهده کرد. دور دور با نگارش این مقاله در تلاش است، ارزان ترین تفریحات جزیره کیش را به شما معرفی کند؛ در ادامه با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

جنگ های شبانه

فرار از ترس، با جواب به معما!

زورب ‌بال عظیم الجثه!

آدرنالین خون خود را بالا ببرید!

پدل بورد

تیوپ بادی موزی شکل

جنگ های شبانه

همیشه و همه افراد که به دنبال هیجان نمی گردند! با جنگ های شبانه شبی آرام و پر از خنده را برای خود و همراهان خود رقم بزنید. شادترین جنگ های موزیکال را با هنرنمایی افرادی بسیار معروف چون حامد آهنگی با قیمتی اقتصادی می توانید در جزیره کیش نظاره گر باشید.

 

پدل بورد

از سری تفریحات آبی ارزان قیمت جزیره کیش می توان به پدل بورد اشاره کرد. رزرو تفریحات کیش از جمله پدل بورد می تواند روزی سرشار از لذت را برایتان رقم بزند. پدل بورد، تخته ای از جنس فایبر گلاس، پی وی سی، چوب و یا فایبرکربن بوده که روی آب شناور می ماند. شما با تهیه بلیط این تفریح می توانید پارو زدن به صورت ایستاده یا نشسته در آب را تجربه کنید و از آرامش آن لذت ببرید.

فرار از ترس، با جواب به معما!

جواب معما کلید خروج شما از اتاق های ترسناک قلعه خواهد بود. اتاق فرار یکی از ارزان ترین تفریحات کیش بوده که هیجان را به خون های شما تزریق می کند. این اتاق ساختاری معماگونه و ترسناک داشته و رهایی از آن و گذر به سوی مرحله بعد تنها زمانی ممکن است که پاسخ معما را بیابید.

زورب ‌بال عظیم الجثه!

قرارگیری درون توپی عظیم الجثه و سنجش میزان تعادل خود، می تواند یک چالش بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد. زورب بال توپی غول پیکر دوجداره بوده که جداره اول آن را هوا و جداره دوم آن را آب در بر گرفته است. شما درون جداره دوم جای گرفته و مسیری کم شیب را به طرف پایین طی می کنید. وجود جداره دوم مانع از آسیب دیدگی شما شده و صرفا لذتی توام با هیجان را برای شما رقم خواهد زد.

 

آدرنالین خون خود را بالا ببرید!

شنیدن وقایع و صداهای ترسناک به اندازه کافی رعب برانگیز بوده و آدرنالین خون را بالا می برد، حال تصور کنید که خود از نزدیک شاهد این وقایع و شنونده این صداها باشید. قلعه وحشت کیش این امکان را برای شما فراهم آورده که آدرنالین خون خود را به شدت بالا ببرید. این تفریح غیر آبی نیز یکی از ارزانترین تفریحات این جزیره محسوب می شود.

 

تیوپ بادی موزی شکل

از دیگر تفریحات آبی کیش که در گروه ارزانترین تفریحات کیش نیز جای می گیرد، می توان به بنانا یا تیوپ بادی موزی شکل اشاره کرد. این تفریح تجربه ای شبیه به شاتل را با هزینه ارزان تر برایتان رقم خواهد زد؛ به گونه ای که در بنانا تمامی افراد به ردیف پشت سر یکدیگر نشسته و این تیوپ به وسیله قایق های تندرو روی سطح آب کشیده می شود.

 

رزرو تفریحات کیش می تواند تجربه سفر به کیش را برایتان خوش رنگ و لعاب تر جلوه دهد. این تفریحات می توانند تفریحات آبی، تفریحات غیر آبی، تفریحاتی پر از هیجان و یا حتی تفریحاتی آرامش بخش باشند. شما می توانید با تخفیفات بسیار مناسبی رزرو تفریحات کیش را در سایت دور دور به راحتی انجام داده و از خدمات ویژه ما بهره مند شوید.