همان طور که می دانید جزیره کیش یکی از بهترین مناطق کشور ما می باشد که دارای جاذبه های دیدنی و تفریحی فراوانی است. همه مردم ایران و کشور های مختلف علاقه زیادی برای سفر به کیش دارند و همیشه به دنبال بهترین و مناسب ترین تور گردشی کیش برای یک سفر به یادماندنی هستند.

در این مقاله قصد داریم که تمامی جاذبه های دیدنی و تفریحی به خصوص غواصی کیش را به شما معرفی کنیم. پس اگر قصد کیش گردی دارید تا آخرین مقاله با ما باشید تا اطلاعات مفیدی در این رابطه به دست بیاورید و با شناخت کامل سفر لذت بخش خود را شروع کنید.

جاهای دیدنی کیش:

کیش دارای جاهای دیدنی فراوانی است به همین دلیل با سفرهای خارجی که هزینه زیادی نیاز دارند برابری و رقابت می کند. قابل ذکر است که هتل های لوکس و ساختار شهری مدرن کیش حس بسیار خوب و لذت بخشی از سفر به این جزیره بی نظیر در ذهن شما باقی می گذارد.

جاذبه و جاهای دیدنی جزیره کیش عبارتند از:

 1. دره پرتغالی ها
 2. دنیای زیر زمینی دو هزار ساله یا پایاب کیش
 3. موزه خلیج فارس
 4. قلعه جنی کیش
 5. شهر زیر زمینی کاریز کیش
 6. یونانی
 7. خانه اعیانی
 8. شهر باستانی حریره
 9. آب انار دو قلو کیش
 10. خانه مردم شناسی بومیان
 11. روستای باغو
 12. درخت سبز
 13. و….

تفریحات کیش:

همان طور که می‌ دانید یا شنیده اید در کیش مراکز تفریحی متنوع و مختلفی وجود دارد که سفری هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می آورد. قابل ذکر است کیش دارنده انواع سرگرمی ها و تفریحات با بالا ترین سطح ممکن کیفیت می باشد. این تفریحات و سرگرمی ها عبارتند از:

 1. دلفیناریوم یا پارک دلفین ها
 2. باغ پرندگان
 3. جزیره هندورابی
 4. اسکله تفریحی
 5. غواصی
 6. و…

غواصی کیش:

غواصی در کیش تبدیل به یکی از بهترین و محبوب ترین تفریحات در این جزیره شده است پس ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به کیش سفر کردید حتما غواصی را تجربه کنید، زیرا غواصی در این جزیره به خاطر آب های شفاف و وجود مرجان ها تبدیل به یکی از هیجان انگیز ترین و بی نظیر ترین تفریحات شده است. قابل ذکر است که مراکز تفریحی در این جزیره شرایط و تجهیزات کامل را برای غواصی توسط افراد مبتدی فراهم و آماده کرده‌اند.

مراکز خدمات ارزنده ای را به شما ارائه می کنند که عبارتند از:

 1. دو ساعت برنامه غواصی با قایق مخصوص، شامل رفت، برگشت و آموزش
 2. غواصی در زیر آب به عمق ۸ متر و زمان ۱۵ دقیقه
 3. امکان استفاده از غرفه و امکانات عکاسی و فیلمبرداری در زیر آب
 4. ارائه فین غواصی برای راحت تر حرکت کردن در زیر آب و زخمی نشدن پاها
 5. ارائه دهانی یا موسپیس شخصی برای تنفس در زیر آب
 6. بیمه
 7. و….

شما عزیزان می توانید با ورود به لینک https://dowrdowr.com بهترین تور گردشگری کیش را با قیمتی مناسب انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

قابل ذکر است که مرکز تفریحات دور دور دارنده بهترین تور های گردشگری برای سفر به نقاط مختلف کشور می باشد، که این تورها همه دارای قیمت مناسب و امکانات فراوان و منحصر به فردی هستند.