رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی آکواریوم در کیش با ۲۰ درصد تخفیف ماه مهر

20% تخفیف
کشتی آکواریوم در کیش

کشتی آکواریوم

تمامی گردشگرانی که تا کنون به جزیره‌ی کیش سفر کرده‌اند، با کشتی آکواریوم در کیش آشنایی دارند. این نوع از کشتی‌ها اغلب با کف‌های شیشه‌ای تولید شده‌اند و به شما امکان تماشای زیبایی‌های دریا، ماهی‌های رنگارنگ اعماق خلیج فارس و مرجان‌های کوچک و بزرگ را می‌دهند. لازم به ذکر است که هر گردشگری با انتخاب کشتی‌های آکواریومی در کیش، می‌تواند تا عمق ۲ و نیم متری خلیج فارس را مشاهده کند و از زیبایی‌های این خلیج لذت ببرد. جهت آشنایی بیشتر با این کشتی، با ما همراه باشید.

انواع کشتی آکواریوم در کیش

کشتی‌های آکواریومی جزیره‌ی کیش اگرچه خودشان در زیر مجموعه‌ی انواع کشتی‌های تفریحی طبقه بندی می‌شوند اما به انواع مختلفی تقسیم شده‌اند که شما می‌توانید بلیط هر کدام از آن‌ها را از سایت ما( دور دور) خریداری کنید.

این کشتی‌ها شامل کشتی تفریحی آکواریومی گردشگر که کف شیشه‌ای دارد، کشتی نهنگ سفید، کشتی سیمرغ، شناور تفریحی کف شیشه‌ای تیکا و شناور طوطیا می‌شود که در هر کدام از آن‌ها برنامه‌های مختلفی برای گردشگران در نظر گرفته شده است، می‌شوند.

خرید بلیط کشتی آکواریوم

بسیاری از افرادی که به تازگی با این نوع از کشتی‌های جذاب و خاطره انگیز آشنایی پیدا کرده‌اند، به دنبال خرید بلیط برای سوار شدن این کشتی‌ها هستند. به طور کلی لازم است بدانید که این کشتی‌ها بلیط‌هایی گرانتر از سایر کشتی‌های تفریحی دارند اما در مقابل، امکانات ویژه‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. به گونه‌ای که هر فردی پس از یکبار استفاده از کشتی آکواریوم کیش، دوست دارد که به صورت مجدد از امکانات آن بهره‌مند شود. نکات مهمی که درباره‌ی خرید بلیط این کشتی‌ها باید بدانید، عبارتند از:

  • در روزهایی که دریا مواج است، کشتی‌های آکواریومی کیش فعالیت ندارند.
  • شما با خرید بلیط از سایت ما می‌توانید از تخفیفات مربوط به خرید این نوع از تفریحات بهره‌مند شوید.
  • ورود کالسکه یا هر نوع چرخ دستی و ویلچر به این کشتی‌های شیشه‌ای ممنوع است. اگر فردی که معلول است بلیط این کشتی‌ها را خریداری کرده باشد، می‌تواند بلیط خود را لغو کند.
  • شما با خرید بلیط از ما دیگر نیازی به پرینت کردن این بلیط ندارید چرا که می‌توانید به صورت مستقیم و با استفاده از عکس بلیط، سوار کشتی شوید.

برنامه‌های کشتی آکواریوم

برنامه‌های متعددی برای گشت و گذار در این کشتی تدارک دیده شده است. از جمله‌ی این برنامه‌ها می‌توانید به موسیقی‌های زند و شاد، استند آپ کمدی‌ها، تماشای فیلم‌های سینمایی و اجرای برنامه‌های کمدی اشاره کنیم. توجه داشته باشید که برای سوار شدن به این کشتی‌ها باید خود را به اسکله‌ی چوبی و تفریحی کیش برسانید و نیم ساعت قبل از سانس رزرو شده، در این مکان حاضر باشید. این را بدانید که‌ می‌توانید جهت رزرو تفریحات کیش با ما در دور دور در ارتباط باشید.