رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی اوستا کیش با تخفیف ۵۰ درصدی

20% تخفیف
کشتی اوستا کیش

کشتی اوستا

به طور کلی تمامی افرادی که به عنوان گردشگر به کیش می‌روند، با کشتی اوستا کیش آشنایی دارند چرا که این کشتی غول پیکر جزو آن دسته از شناورهایی است که می‌تواند حدود ۲ ساعت هر گردشگری را بر روی آب‌های نیلگون خلیج فارس بچرخاند و برنامه‌های شاد و منحصر به فردی را هم به این فرد ارائه دهد.

این کشتی ظرفیت زیادی دارد و از نظر امکانات هم بسیار تجهیز شده است. در ادامه با امکانات این کشتی به طور کامل آشنا خواهید شد. ناگفته نماند که شما می‌توانید از طریق سایت ما به رزرو تفریحات کیش و بلیط‌های تفریحی کشتی بپردازید و از اوقات فراغت خود نهایت لذت را ببرید.

قیمت بلیط این کشتی

اگر بخواهیم در مورد قیمت بلیط کشتی اوستا کیش با شما صحبت کنیم، باید بگوییم که روز به روز این قیمت افزایش پیدا می‌کند. در حال حاضر شما می‌توانید روی بلیط‌های این کشتی، تخفیفات ویژه‌‌ای را هم از ما در دور دور دریافت کنید. ساعت حرکت این کشتی معمولا ۱۳،۲۱ و ۲۳ است اما گاهی اوقات در ایام ویژه ممکن است این تایم با جا به جایی‌های کوچکی همراه شود.

برنامه‌های این کشتی

کشتی اوستا کیش جزو کشتی‌هایی است که برنامه‌های بانشاط را برای مخاطبان و گردشگران خود در نظر گرفته است‌. در این کشتی انواع جنگ‌های شادی به همراه موزیک و موسیقی‌های آرامش بخش و شاد اجرا می‌شوند تا گردشگران نهایت لذت را ببرند. علاوه بر این، انجام قرعه کشی‌ و اهدای جوایز ویژه به برندگان، برگزاری مراسمات شعبده بازی، موزیک‌های عربی و برنامه‌های طنز همه و همه از جمله برنامه‌هایی هستند که در این مشتی به اجرا در می‌آیند.

نکته‌ی مهمی که در مورد کشتی اوستا در کیش باید بدانید این است که در این کشتی سر و صدای زیادی که ذهن هر فردی را مشوش کند وجود ندارد و برای بهبود گردشگری بر روی آب، بوی گازوئیل در این کشتی به مشام نمی‌رسد. همین امر باعث شده است که خیلی از افراد این شناورها را به سایر کشتی‌های تفریحی این منطقه ترجیح دهند.

امکانات این کشتی

کشتی اوستا کیش به سالن‌های مجزا و مستقلی تقسیم شده است که هر کدام از این سالن‌ها مخصوص انجام یک کار خاص است. زمانی که شما بلیط این کشتی را خریداری می‌کنید، یک پک کامل غذا به همراه نوشابه هم به شما عرضه می‌گردد.

این کشتی به میز گردی مجهز شده است که به صورت خانوادگی قابل استفاده است اما این تمام ماجرا نیست چرا که کشتی اوستا تنها کشتی مجهز به سایبان در کیش است و به سیستم سرمایشی هم مجهز شده است. علاوه بر این، کشتی اوستا در کیش دارای سرویس بهداشتی، کافه، سالن سینمایی و هزار و یک سالن دیگر است که شما می‌توانید از هر کدام از آن‌ها به خوبی بهره ببرید و تفریحی بی‌نظیر را برای خود و اعضای خانواده‌ی خود رقم بزنید.