رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

بانجی جامپینگ در کیش با تخفیف ۲۰ درصدی

20% تخفیف
بانجی جامپینگ در کیش

بانجی جامپینگ

باجی جامپینگ در کیش یکی از تفریحاتی است که می‌تواند اوقات فراغت هر فردی را به خوبی پر کند. در این تفریح هیجانی که با آب هم ارتباطی ندارد، افراد باید از سکوهای بلند قامت به پایین بپرند و پرواز را تجربه کنند. بانجی جامپینگ یکی از ورزش‌های پرطرفدار این منطقه است که فردی که جسارت ندارد و یا از ارتفاع هراس دارد، نمی‌تواند به انجام آن بپردازد.

بانجی جامپینگ چیست؟

بانجی جامپینگ در کیش نوعی وسیله‌ی فنردار است که به همراه طناب موجود در ساختار خود تجربه‌ی سقوط آزاد را به هر فردی می‌دهد. این بازی مهیج که با طناب خود از زمین خوردن یک فرد جلوگیری می‌کند، با نکات ایمنی و اصول استاندارد طراحی شده است تا در برابر امنیت جان مشتریان نیز کاربرد داشته باشد. در این بازی، حدود چهل الی شصت متر ارتفاع برای پرش وجود دارد که تنها افراد سالم از نظر جسور و روان می‌توانند از آن بهره ببرند و یک تجربه‌ی نو را داشته باشند.

محدودیت‌های بانجی جامپینگ

۱: این بازی از نظر وزنی برای کاربران خود محدودیت در نظر گرفته است‌ پس اگر می‌خواهید به رزرو تفریحات کیش بپردازید، باید بدانید که وزن مجاز بانجی جامپینگ در کیش ۶۰ تا ۱۳۵ کیلو گرم است‌.

۲: افرادی که زیر ۱۸ سال سن دارند، تنها با حضور والدین خود می‌توانند این بازی را انجام دهند. در این زمینه کودکان منع انجام دارند.

۳: افرادی که در ناحیه‌ی پا مشکل دارند، می‌توانند از این بازی استفاده کنند.

۴: این بازی در مجموعه‌های تفریحاتی کیش انجام می‌شود و استفاده از آن برای زنان و مردان آزاد است. علاوه بر این، امکاناتی همچون کافه و رستوران نیز در اطراف محل برگزاری این بازی قرار دارد.

۵: افرادی که به تازگی یکی از اعضای بدن خود را جراحی کرده‌اند و یا افرادی که معتاد هستند، اجازه‌ی استفاده کردن از این بازی را ندارند.

ساعت کار بانجی جامپینگ به همراه قیمت خرید بلیط آن

این بازی مهیج از ساعت ۱۸ الی ۲۱ و در کلوپ جاذبه‌ی کیش انجام می‌شود. آدرس این کلوپ در جزیره‌ی کیش، جنب شهر زیر زمینی کاریز و کلوب جاذبه است. این بازی که طرفداران زیادی هم دارد، قیمت چندانی ندارد. به گونه‌ای که شما با کمترین هزینه‌ی ممکن می‌توانید به انجام این بازی جذاب بپردازید و بهترین حس را هم تجربه کنید. حس پرواز و سقوط آزاد! پس جهت رزرو تفریحات کیش با ما در سایت دور دور تماس برقرار کنید.