رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

قلعه وحشت

20% تخفیف
قلعه-وحشت

امکانات رفاحی و تفریحی جزیره کیش موجب شده تا این جزیره به عنوان یک مقصد عالی برای یک سفر چند روزه، به دور از دغدغه‌های روزمره، تبدیل شود. وجود مراکز گردشی و تفریحی با رقم زدن خاطره‌های به یاد ماندنی خستگی را از جسم و تن شما گرفته و موجب می‌شوند بعد از سفر با انرژی مضاعف به سراغ امور زندگی خود بروید.

یکی از جاذبه‌های تفریحی جزیره کیش، قلعه وحشت است. در سال‌های اخیر با مضاعف شدن اتاق‌های وحشت، طرفداران این تفریح مهیج افزایش یافته است. قلعه وحشت کیش به عنوان گروه اول از اتاق‌های وحشت در ایران به شمار می‌رود. هیجان بالایی که افراد در طی چالش‌های این قلعه با آن مواجه می‌شوند، موجب شده تا تعداد افراد متفاضی برای ورود به این قلعه افزایش پیدا کند.

اما چه چالش‌هایی در اتاق وحشت در انتظار شما است؟ برای رسیدن به جواب این سوال، با ما همراه باشید.

شما می‌توانید به صورت خانوادگی برای رفتن به قلعه وحشت کیش اقدام کنید، چرا که چالش‌های این قلعه با توجه به سنین و تمایل افراد به تجربه میزان هیجان دسته‌بندی شده است. اگر در دسته افرادی هستید که تمایل تجربه هیجان بالا را دارید می‌توانید بلیط فول اکشن قلعه وحشت کیش را تهیه کنید. اما دسته‌ای از افراد هستند که علاقه به تجربه هیجان کمتری دارند، این گروه از افراد می‌توانند بلیط‌های سطح متوسط چالش‌های این قلعه را انتخاب کنند. علاوه بر آن سطح کم هیجان چالش‌های قلعه وحشت برای افراد زیر ۱۴ سال طراحی شده است.

بعد از تهیه بلیط، شرایط ورود وچالش‌های پیش‌رویتان توسط راهنمای قلعه وحشت برای شما توضیح داده خواهد شد. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید درخواست کنید تا راهنما در طول مسیر همراه شما باشد. طراحی داخلی قلعه وحشت برای همه یادآور فیلم‌های هیجان انگیز بوده و همین موضوع موجب شده تا افراد بسیاری مشتاق تجربه چالش‌های این قلعه باشند. وجود افراد با ماسک‌های ترسناک که در طول مسیر قرار دارند و نورپردازی‌های خاص این قلعه ۱۰۰ متری، هیجان این چالش‌ها را بیشتر می‌کند. یکی از قسمت‌های هیجان انگیز این فرار از دست فردی است که با اره برقی به دنبال شما می‌آید.

طراحان قلعه برای آن که بتوانند خاطرات شما را از تجربه هیجان این قلع به یاد ماندنی کنند، در طول مسیر این قلطعه در گوشه‌های مختلف دوربین‌هایی کار گذاشتند که در طول گذر کردن از چالش‌ها از شما عکس می‌گیرد. در پایان چالش و در انتهای مسیر در صورت تمایل می‌توانید عکس‌ها را دریافت کنید. این عکس‌ها با دیگر عکس‌های روزمره متفاوت بوده چرا که در آینده برای شما یادآور هیجان و خاطرات شادی خواهد بود که تجربه کرده‌اید.

پیدا کردن قلعه وحشت در جزیره کیش کار چندان سختی نیست. قلعه وحشت در بلوار داریوش و در محوطه پشت هتل ارم کیش قرار دارد. ساعت کار این مجموعه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ است. شما می‌توانید قبل از مراجعه برای رزرو بلیط به صورت تلفنی اقدام کنید.