رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

قلعه وحشت کیش تنها با پرداخت ۸۰ درصد

20% تخفیف
قلعه وحشت کیش

امکانات رفاحی و تفریحی جزیره کیش موجب شده تا این جزیره به عنوان یک مقصد عالی برای یک سفر چند روزه، به دور از دغدغه‌های روزمره، تبدیل شود. وجود مراکز گردشی و تفریحی با رقم زدن خاطره‌های به یاد ماندنی خستگی را از جسم و تن شما گرفته و موجب می‌شوند بعد از سفر با انرژی مضاعف به سراغ امور زندگی خود بروید.

یکی از جاذبه‌های تفریحی جزیره کیش، قلعه وحشت است. در سال‌های اخیر با مضاعف شدن اتاق‌های وحشت، طرفداران این تفریح مهیج افزایش یافته است. قلعه وحشت کیش به عنوان گروه اول از اتاق‌های وحشت در ایران به شمار می‌رود. هیجان بالایی که افراد در طی چالش‌های این قلعه با آن مواجه می‌شوند، موجب شده تا تعداد افراد متفاضی برای ورود به این قلعه افزایش پیدا کند.

اما چه چالش‌هایی در اتاق وحشت در انتظار شما است؟ برای رسیدن به جواب این سوال، با ما همراه باشید.

شما می‌توانید به صورت خانوادگی برای رفتن به قلعه وحشت کیش اقدام کنید، چرا که چالش‌های این قلعه با توجه به سنین و تمایل افراد به تجربه میزان هیجان دسته‌بندی شده است. اگر در دسته افرادی هستید که تمایل تجربه هیجان بالا را دارید می‌توانید بلیط فول اکشن قلعه وحشت کیش را تهیه کنید. اما دسته‌ای از افراد هستند که علاقه به تجربه هیجان کمتری دارند، این گروه از افراد می‌توانند بلیط‌های سطح متوسط چالش‌های این قلعه را انتخاب کنند. علاوه بر آن سطح کم هیجان چالش‌های قلعه وحشت برای افراد زیر ۱۴ سال طراحی شده است.

بعد از تهیه بلیط، شرایط ورود وچالش‌های پیش‌رویتان توسط راهنمای قلعه وحشت برای شما توضیح داده خواهد شد. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید درخواست کنید تا راهنما در طول مسیر همراه شما باشد. طراحی داخلی قلعه وحشت برای همه یادآور فیلم‌های هیجان انگیز بوده و همین موضوع موجب شده تا افراد بسیاری مشتاق تجربه چالش‌های این قلعه باشند. وجود افراد با ماسک‌های ترسناک که در طول مسیر قرار دارند و نورپردازی‌های خاص این قلعه ۱۰۰ متری، هیجان این چالش‌ها را بیشتر می‌کند. یکی از قسمت‌های هیجان انگیز این فرار از دست فردی است که با اره برقی به دنبال شما می‌آید.

طراحان قلعه برای آن که بتوانند خاطرات شما را از تجربه هیجان این قلع به یاد ماندنی کنند، در طول مسیر این قلطعه در گوشه‌های مختلف دوربین‌هایی کار گذاشتند که در طول گذر کردن از چالش‌ها از شما عکس می‌گیرد. در پایان چالش و در انتهای مسیر در صورت تمایل می‌توانید عکس‌ها را دریافت کنید. این عکس‌ها با دیگر عکس‌های روزمره متفاوت بوده چرا که در آینده برای شما یادآور هیجان و خاطرات شادی خواهد بود که تجربه کرده‌اید.

پیدا کردن قلعه وحشت در جزیره کیش کار چندان سختی نیست. قلعه وحشت در بلوار داریوش و در محوطه پشت هتل ارم کیش قرار دارد. ساعت کار این مجموعه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ است. شما می‌توانید قبل از مراجعه برای رزرو بلیط به صورت تلفنی اقدام کنید.

قلعه وحشت

کیش همواره یکی از بهترین جزیره‌هایی است که بسیاری از گردشگران را به خود جذب می‌کند اما این جذب گردشگر بی‌دلیل نیست چرا که این جزیره دارای مجموعه‌های تفریحی بسیاری است که هر کدام از آن‌ها به خودی خود می‌توانند اوقات فراغت بی‌نظیری را برای هر کسی رقم بزنند. یکی از این مجموعه‌ها، مجموعه‌ی قلعه وحشت در کیش است. این قلعه همان طور که از نامش پیدا است، یکی از وحشتناک‌ترین مکان‌ها در این زمینه است. اکثر اوقات کسانی که از چیزی ترس ندارند، این تفریحات مهیج را برای بهتر کردن سفر خود انتخاب می‌کنند. در ادامه‌ی این مطلب با این مجموعه به طور کامل آشنا خواهید شد.

آدرس قلعه وحشت کیش

پیش از این که وارد مباحث مربوط به فضای داخلی این مجموعه شویم، باید بدانید که قلعه وحشت در شرق جزیره‌ی کیش واقع شده است. یعنی برای این که به این محیط بروید، ابتدا باید به سمت شرق این جزیره حرکت کنید و سپس وارد بلوار کوروش شوید. حال باید خودتان را به میدان آبشار برسانید و در جنب این میدان، مجموعه‌ی قلعه وحشت در کیش را مشاهده کنید. احتمالا پیدا کردن این آدرس چندان هم سخت نباشد چرا که بسیار سرراست است.

بهترین بخش قلعه وحشت کیش کدام است؟

شاید برای بسیاری از افرادی که برای اولین بار است که می‌خواهند از قلعه وحشت استفاده کنند این سوال پیش بیاید که بهترین بخش این مجموعه کدام بخش است. به طور کلی باید بگوییم که افراد بر اساس سلیقه‌ای که دارند، بهترین بخش این مجموعه را انتخاب می‌کنند اما از آنجایی که ممکن است برخی از تجارب شبیه به هم باشد، می‌توانیم بگوییم که در حال حاضر بخش فرار از شخص اره به دشت در قلعه وحشت در کیش جزو بهترین این بخش‌ها است.

در طول زمانی که شما وارد این قلعه می‌شوید، مدام باید فرار کنید. این فرار کردن ممکن است از دست حیوانات وحشی باشد و یا نه، از دست اسکلت‌های خونی باشد. به هر حال هر فردی که بتواند جان سالم از این مجموعه به در ببرد، برنده می‌شود. بدون شک این قلعه جزو بهترین مجموعه‌های تفریحی کیش به شمار می‌آید.

قیمت بلیط این مجموعه

قیمت بلیط قلعه وحشت در کیش در سال‌های مختلف، متفاوت است. اگر شما با استفاده از سایت ما به رزرو تفریحات کیش از جمله رزرو بلیط این مجموعه بپردازید، می‌توانید از تخفیفات استثنائی ما بهره ببرید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای استفاده کردن از تفریحات مهیج این مجموعه باید به یاد داشته باشید این است که افرادی که زیر ۵ سال سن دارند، نمی‌توانند وارد این محیط ترسناک بشوند. همچنین، تمامی افرادی که به بیماری‌های قلبی مبتلا هستند و یا از بیماری‌های تنفسی رنج می‌برند، اجازه‌ی ورود به قلعه وحشت کیش را ندارند.