رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

سی باب در کیش

20% تخفیف
سی-باب
کیش, ایران
15 دقیقه
100
261000تومان
261000تومان
20% تخفیف

سی باب

همه روزه
9 تا 16

261000تومان
به ازای هر فرد بالغ

فروخته شده

تجاوز افراد

سی باب در کیش

سفر به کیش را می توان با رزرو تفریحات کیش به یک تجربه هیجان انگیز و خاطره ای ماندگار تبدیل کرد. قرارگیری این جزیره در میان آب های شفاف و زلال خلیج فارس در کنار وجود اکوسیستمی طبیعی با چشم اندازی زیبا و فوق العاده سبب شده بازار گردشگری در این جزیره روز به روز رونق بیشتری بگیرد و در مقابل خدمات تفریحی و رفاهی نیز هر روزه افزایش بیابد. تفریحات آبی و غیر آبی متنوعی در این جزیره وجود دارند که برای جنسیت ها و سنین مختلف طراحی شده و لازمه استفاده از هریک، در وهله اول شناخت آن تفریح و همچنین تهیه بلیط آن می باشد. سی باب کیش از جمله تفریحات آبی پرهیجان این جزیره بوده که تجربه ای فوق العاده برایتان رقم خواهد زد.

کشف دنیای زیر دریا و تماشای زیبایی های آن خود به اندازه کافی هیجان انگیز خواهد بود؛ حال تصور کنید این هیجان را به وسیله یک وسیله نوین پر سرعت تجربه کنید، تلفیقی از اکتشاف، هیجان و سرعت. سی باب را می توان وسیله ای شبیه به جت اسکی و یا حتی اسکوتر معرفی کرد. این وسیله برای کاوش بر روی سطح دریا و زیر دریا توسط آلمانی ها ساخته و تبدیل شدن به یک موجود دریایی را برای انسان ها میسر کرده است.

 

آموزش سی باب

سی باب کیش، این آیتم تفریحی، قطعا تجربه ای فراموش نشدنی و خاطره ای ماندگار برایتان رقم خواهد زد. این دستگاه ۳۵ کیلوگرمی قابلیت جا به جایی یک نفر را با سرعتی معادل با ۲۲ کیلومتر در ساعت دارد. برای استفاده از سی باب کیش تنها نیاز است تجهیزات ایمنی لازم را پوشیده و روی آن دراز بکشید سپس با دستان خود فرمان را گرفته و هدایت کنید. تجهیزات ایمنی مورد نیاز توسط کلوپ دریایی در اختیار شما قرار گرفته و نکات لازم جهت هدایت و حرکت سی باب توسط فردی حرفه ای پیش از حرکت به شما آموزش داده می شود.

خدمات سی باب

لازم به ذکر است که این تفریح برای سنین بالای ۱۵ سال قابل استفاده بوده و معمولا این دستگاه در تایم های ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ای اجاره داده می شود. برای رزرو تفریحات کیش می توانید به سایت دور دور مراجعه کرده و بلیط تفریحات آبی و غیر آبی مختلفی را از قبیل سی باب کیش، تم پارک آبی اوشن، جت اسکی، ماهی گیری و … با تخفیفات ویژه تهیه و رزرو کنید. فراموش نکنید که هر بلیط صرفا برای یک نفر قابل استفاده می باشد.

    نام شما (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    موضوع

    پیام شما