رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

پارک دلفین کیش

پارک دلفین کیش

پارک دلفین

پارک دلفین کیش را می توانیم؛ بزرگترین دلفیناریوم خاورمیانه و همچنین اولین پارک دلفین در ایران بخوانیم که برخلاف تصور عموم علاوه بر دلفین و پنگوئن، پستاندارانی مانند شیر دریایی، گربه دریایی و گراز دریایی نیز در آن نگهداری می شوند. این مجموعه بزرگ شامل باغ پرندگان، آمفی تئاتر و تونل آکواریوم آب شور بوده و گردش در آن به ‌وسیله اتوبوس‌ قطاری از باغ پرندگان آغاز و به دلفیناریوم ختم می شود.

باغ پرندگان این مجموعه میزبان بیش از ۵۰ گونه مختلف پرنده من جمله ماکائو، توکان، لک ‌لک، قو، تنجه و … می باشد؛ همچنین وجود کروکودیل، مار بوآ و لاک ‌پشت بر جذابیت این قسمت افزوده است. اجرا برنامه‌ های نمایشی مهیج مانند استندآپ کمدی به ‌همراه بازی با نور و موسیقی زنده، یک کلاسیک ‌شو هیجان انگیز را برایتام رقم زده و خاطره ای ماندگار در ذهن شما ثبت می کند. وجود عکاسانی ماهر در جای جای این مجموعه سبب شده لحظات هیجان انگیز و شاد شما توسط دوربین ثبت شده و در صورت تمایل بر روی کاغذ، لیوان و … چاپ شود. همچنین استقرار چندین فروشگاه امکان خرید اجناس و سوغاتی های مختلفی را برای شما فراهم کرده است.

یک آکواریوم بزرگ ۵۰ هزار لیتری در پارک دلفین ها تعبیه شده که امکان بازدید از گونه های نادر آبزیان و ماهی های آب شور را برای مراجعین فراهم آورده؛ همچنین وجود یک آکواریوم کوچک ۲۰ هزار لیتری، بازدید از ماهی های کمیاب و نایاب آب های شیرین را ممکن ساخته است.

جذابیت های پارک دلفین کیش

وجود یکصد گونه گیاهی از جمله هزاران درخت نخل، بنجامین ‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اوکالیپتوس، آکاسیا، مورد، کهور، گل ختمى، شیشه شور و … در فضای سبز پارک دلفین های کیش، یک اکوسیستم بی نظیر را با توجه به مرجانی بودن خاک منطقه رقم زده است. استخرهای این مجموعه بالغ بر ۱۸۰۰۰ متر مکعب وسعت داشته و بیش از ۲۱ پستاندار دریایی را گرد هم آورده اند. در دلفیناریوم این مجموعه، شما شاهد یک نمایش جذاب و دیدنی خواهید بود. در ابتدای نمایش، شیر دریایی حرکات نمایشی جذابی را اجرا کرده و سپس دلفین‌ ها با همراهی چهار مربی حرکات دیدنی خود را آغاز می‌ کنند. در این نمایش حدودا ۲ ساعته شیر دریایی، پنگوئن و گربه دریایی نیز با اجرا خود شما را شوکه خواهند کرد. فراموش نکنید برای رزرو تفریحات کیش من جمله پارک دلفین ها، پارک آبی اوشن، جت اسکی و … زودتر اقدام کرده و پیش از سفر این کار را انجام دهید؛ تا با خیالی راحت به گشت و گذار پرداخته و برنامه های سفر خود را بدانید. برای رزرو تفریحات کیش می توانید روی کمک ما حساب کرده و از سایت دور دور با تخفیفات ویژه آن بهره ببرید.