رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

ماهیگیری

20% تخفیف
ماهی-گیری

ماهیگیری در کیش

بهره برداری درست از ظرفیت های تفریحی بالای جزیره کیش سبب ایجاد تفریحات متنوع آبی و غیرآبی در این مکان رویایی شده است. کیش سال هاست که یکی از قطب های مهم گردشگری کشور شناخته شده و در تمامی فصول سال میزبان مسافران داخلی و خارجی می باشد؛ رزرو تفریحات کیش و تجربه استفاده از آن ها از جمله اقداماتی است که می تواند لذت سفر را برای گردشگران دو چندان کند. از جمله تفریحات آبی این جزیره که تاثیرات فراوانی بر عملکرد ذهن نیز دارد، ماهی گیری می باشد. اگرچه انجام ماهی گیری در اکثر سواحل این جزیره آزاد بوده و شما تنها با استفاده از یک قلاب و چند طعمه می توانید به این ورزش بپردازید؛ اما تجربه تخصصی تر آن را می توانید با رزرو و تهیه بلیط آن در کلوپ های تفریحی مختلف بدست آورید.

 

شرایط ماهیگیری در کیش

تقویت آرامش و صبر از جمله مزایای مهم ماهی گیری می باشد؛ اگر این دو ویژگی را داشته باشید، بقیه نکات لازم را توسط مربیان حاضر در کلوپ به راحتی فرا می گیرید. وسایل مورد نیاز برای ماهی گیری را نیز می توانید از کلوپ ماهی گیری، اجاره کنید. اگر به دنبال رزرو تفریحات کیش هستید؛ حتما در نظر داشته باشید که ممنوعیت زمانی نداشته باشد. ماهی گیری از جمله تفریحاتی است که انجام آن در فصل های بهار و تابستان ممنوع بوده و برای تجربه این ورزش حتما باید برنامه ریزی تور کیش را در فصل های پاییز و زمستان انجام دهید. مواردی مانند وضعیت آب و هوایی، درجه رطوبت و سرعت باد در موفقیت و یا عدم موفقیت شما تاثیر مستقیمی دارند، پس اگر پس از گذشت ساعت ها موفق به صید ماهی نشدید، از خود ناامید نشوید و صبر داشته باشید.

ماهی های کیش

از ماهی های مهم این جزیره می توان به ماهى شیر، کوسه، کافر، سرخو، هوور، حلالى، سه کله، شهرى، جاش طلایى، جاش سال، نیزه، هامور، صافى، زرده، طوطى و گرفه اشاره کرد. میگو، ماهی مرکب، بچه ماهی هایی مثل مید و حشینه از طعمه های اصلی برای ماهی گیری در جزیره کیش شناخته می شوند.

رزرو بلیط ماهیگیری در کیش با تخفیف

همانطور که در متون بالا ذکر شد، ماهی گیری از جمله ورزش هایی است که صبر و حوصله زیادی را طلب کرده و از فعالیت های جذاب و سرگرم ‌کننده جزیره کیش شناخته می شود. اگرچه برای انجام این تفریح شما با محدودیت خاصی بجز محدودیت زمانی (ممنوع بودن ماهی گیری در فصول بهار و تابستان) رو به رو نخواهید بود، اما انجام تخصصی تر این تفریح آبی را می توانید با رزرو بلیط از کلوپ های ماهی گیری واقع در جزیره کیش فرا گیرید. برای رزرو تفریحات کیش با تخفیفات ویژه سایت دور دور را فراموش نکنید!