رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

فلای بورد

20% تخفیف
فلای بورد

فلای بورد 

یکی از بهترین تفریحات جزیره کیش، فلای بورد کیش نام دارد. فلای بورد نوعی ورزش محسوب شده و گردشگران بسیاری از سرتا سر ایران و حتی از خارج کشور، جهت تجربه این تفریح فوق‌العاده به جزیره زیبای کیش سفر می‌کنند. انجام این تفریح به قدرت بدنی بالا و حفظ تعادل بسیاری نیاز دارد. این تفریح آبی بسیار هیجانی بوده و باعث ترشح بسیار زیاد آدرنالین در افراد می‌شود، بنابراین تمامی افراد مجاز به استفاده از فلای بورد نیستند.

در نهایت مطمئن باشید که این تفریح بی‌نظیر در هنگام سفر می‌تواند لحظات نابی را برای شما ثبت کند.

 

تفاوت فلای بوردهای پیشرفته و معمولی

فلای بوردها دارای ۲ نوع هوایی و معمولی هستند. تفریح پیشرفته این نوع ورزش به‌ عنوان فلای بورد هوایی شناخته شده‌ است که قادر به بالا بردن شما تا ۱۲ متر می‌باشد. انجام این تفریح با لباس مخصوص، جلیقه نجات و کلاه ایمنی صورت می‌گیرد. فلای بوردهای معمولی برای افراد مبتدی استفاده‌ شده و نسبت‌ به فلای بوردهای پیشرفته ارزان‌قیمت‌تر می‌باشند.

یکی دیگر از تفاوت‌های این دو تفریح این است که تایم استفاده از فلای بوردهای معمولی کمتر از فلای بوردهای پیشرفته است. پمپاژ آب و لوله فشار در فلای بورد پیشرفته، همچون فلای بورد معمولی به جت اسکی متصل نیست، بلکه به بوردی که بر روی آن قرار دارید متصل است. با این ‌وجود ارتفاع گرفتن و کنترل حرکت بر عهده‌ی خود فرد می‌باشد.

 

چه افرادی مجاز به استفاده از فلای بورد هستند؟

حداقل میزان سنی که جهت استفاده از فلای بورد در نظر گرفته شده‌ است، ۱۸ سال می‌باشد. افرادی که دارای بیماری‌های تنفسی، فشارخون، بیماری‌های قلبی و… هستند و در نهایت ترس از ارتفاع دارند مجاز به استفاده از این تفریح نیستند. ناگفته نماند که استفاده از این تفریح برای بانوان باردار نیز به دلایل خطرات بسیاری که ممکن است به وجود آید، توصیه نمی‌شود. شما تنها با یک کلیک می‌توانید برای رزرو تفریحات کیش اقدام کرده و از فلای بورد و تمامی تفریحات جذاب جزیره کیش بهره ببرید.

سخن آخر

می‌توان گفت که امروزه این ورزش منحصر به فرد در همه جای دنیا در دسترس عموم مردم قرار می‌گیرد. هنگام رزرو تفریحات کیش می‌توانید به ‌صورت دقیق از اطلاعات برگزاری و سانس‌های تمامی تفریحات مطلع شده و در نهایت از قیمت‌های تخفیف خورده آن‌ها بهره ببرید. بهتر است بدانید که فلای بورد در اوایل سال ۲۰۱۱ برای اولین ‌بار در مسابقات جت اسکی چین شناخته شد. سپس در سال ۱۳۹۲ در کشور ایران مطرح شد و امروزه به ‌عنوان یکی از تفریحات آبی هیجان‌انگیز در کیش شناخته می‌شود.

شما میتوانید تفریحات کیش را با تخفیف از سایت دور دور رزرو کنید