رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

جایروکوپتر در کیش تا پایان مهر با تخفیف شگفت انگیز ۲۰ درصدی

20% تخفیف
جایروکوپتر در کیش

جایروکوپتر

پرواز یکی از شیرین‌ترین آرزوهای بشر است که از گذشته تا کنون مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل امروزه وسیله‌های زیادی هم برای انجام پرواز تولید شده‌اند که یکی از آن‌ها جایرو کوپتر است. جایرو کوپتر نوعی هواپیمای تفریحی است که می‌تواند حس پرواز واقعی را به شما اقدام کند. به همین دلیل ما می‌خواهیم جایرو کوپتر در کیش را برای شما معرفی کنیم.

میزان ظرفیت جایرو کوپتر

اگر به عنوان یک گردشگر می‌خواهید از خدمات جایرو کوپتر در کیش بهره ببرید و اوقاتی لذت بخش را برای خود و اعضای خانواده یا دوستان خود رقم بزنید، باید بدانید که این وسیله تنها و تنها دو نفر ظرفیت دارد. یعنی یک خلبان در یک دور رفت و برگشت با این وسیله تنها دو مسافر را حمل می‌کند. این وسیله‌ها امنیت بالایی دارند و با استانداردهای اروپا هم عجین شده‌اند اما در هر حال لازم است که شما از نکات ایمنی در این زمینه اطلاع داشته باشید تا سفری خوش و پر هیجان را تجربه کنید.

شرایط استفاده از جایرو کوپتر در کیش

۱: حداقل سنی که برای استفاده کردن از این وسیله‌های تفریحی در نظر گرفته شده است، ۱۰ سال است. علاوه بر این، حداکثر وزن برای استفاده از جایروکوپتر در کیش ۱۱۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است.

۲: برای این که از این پروازهای لذت بخش استفاده کنید، لازم است که نیم ساعت زودتر در محل حاضر شوید.

۳: بلیط‌هایی که برای جایرو کوپتر تعبیه شده‌اند، غیر قابل استرداد هستند.

۴: افرادی که باردار هستند، نمی‌توانند از این وسیله استفاده کنند.

۵: برای استفاده از جایرو کوپتر شما باید عینک آفتابی و ماسک‌های بهداشتی نو را به همراه داشته باشید. در غیر این صورت نمی‌توانید از این وسیله استفاده کنید.

قیمت بلیط جایرو کوپتر

جایرو کوپتر در کیش در آدرس استان هرمزگان، جزیره کیش، بلوار میرمهنا، میدان ملل، باند پرواز کیش قرار دارد که شما برای خرید بلیط این نوع از تفریحات و رزرو تفریحات کیش در انواع مختلف، می‌توانید از طریق سایت ما ( دور دور) اقدام کنید. ما برای قیمت خرید این بلیط تخفیف هم در نظر گرفته‌ایم تا در انجام تفریحات در کیش به نحو احسن برای شما عزیزان سهیم باشیم. این را بدانید که با خرید بلیط از دور دور، دیگر نیازی به پرینت گرفتن از این بلیط نیست چرا که شما به صورت اینترنتی می‌توانید در باند پرواز کیش از این باید استفاده کرده و در زمان معین شده به انجام تفریحات جایرو کوپترینگ بپردازید.