رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

شهربازی هایلند در کیش تنها با پرداخت ۸۰ درصد قیمت اصلی

100% تخفیف
شهربازی هایلند در کیش

شهربازی هایلند

شهربازی هایلند در کیش یکی از شهربازی‌هایی است که به نوع خود بهترین مجموعه به حساب می‌آید. این مجموعه انواع خدمات رفاهی و تفریحی را در خود جای داده است و برای مشتریان خود رستوران، سرویس بهداشتی و فضاهای خدماتی و فضای سبز را در نظر گرفته است‌. وسعت زیاد این مجموعه پذیرای انواع تفریحات آبی و غیر آبی است که هر گردشگری را به سمت این مجموعه جذب می‌کند. شما عزیزانی که دوست دارید به شهربازی هایلند در کیش مراجعه کنید، با ما تماس بگیرید.

امکانات شهربازی هایلند در کیش

این شهربازی امکانات فراوانی دارد که برخی از این امکانات فقط و فقط به کودکان اختصاص دارند اما برخی از این امکانات هم برای کودک و هم برای جوان، نوجوان و بزرگسال تعبیه شده‌اند. به طور کلی امکانات شهربازی هایلند در کیش عبارتند از:

۱: رستوران‌ها، انواع کافه‌ها ‌ انواع کافی شاپ‌ها

۲: سافت پلی و چرخ و فلک

۳: وسیله‌های فکری و خلاقانه

۴: سرویس بهداشتی

۵: اتاق فرار دالام نفرین شده که دارای ژانرهای مختلفی است و می‌تواند تفریحات مهیجی را برای هر فردی رقم بزند.

۶: کلبه وحشت که‌ جدیدترین آستک در این شهربازی است و امروزه طرفداران زیادی دارد.

قیمت بلیط و آدرس این شهربازی

برای افرادی که می‌خواهند از قیمت بلیط‌های این مجموعه‌ی پر هیجان اطلاع پیدا کنند باید بگوییم که این بلیط‌ها در حال حاضر با توجه به کلسه‌ی پکیج‌هایی که شما انتخاب می‌کنید، مشخص می‌شوند. یعنی ورودی شما باید دارای پکیج خاصی باشد که قیمت نهایی بلیط بر اساس نوع این پکیج مشخص می‌شود. علاوه بر این، خوب است بدانید که هر فردی به همان میزان که‌ کارت خود را شارژ می‌کند، باید از این کارت استفاده کند.

اگر بخواهید به شهربازی هایلند در کیش بروید، باید میدان امیر کبیر را دور بزنید و به پارک شهر بروید. پس از این که به پارک شهر کیش رسیدید، از ورودی کارتینگ این پارک وارد شوید و سپس به بلوار خلیج فارس بروید. در اینجا می‌توانید چشم اندازهای این پارک را ببینید.

ساعت کاری این شهربازی

شهربازی هایلند در کیش در تمامی ایام هفته باز است‌. این شهربازی از ساعت ۱۶ الی ۲۴ بامداد به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد و فعالیت دارد. شما عزیزان می‌توانید برای رزرو بلیط این شهربازی از  مشاوران ما کمک بگیرید. علاوه بر این، باید بدانید که این شهربازی مکانی جذاب برای خرید و گشت و گذار برای شما و کودکان شما به شمار می‌آید و می‌تواند اوقات فراغتتان را به خوبی پر کند. جهت رزرو تفریحات کیش می‌توانید از طریق سایت ما اقدام کنید.