رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

ژوراستیک پارک در کیش

20% تخفیف
ژوراستیک پارک در کیش

ژوراستیک پارک

محال است که کسی به کیش سفر کند ‌ از ژوراستیک پارک در کیش دیدن نکند. این پارک که یکی از بهترین پارک‌های این منطقه است، مجموعه‌ای هیجان‌انگیز به شمار می‌آید که نه تنها به شما کمک می‌کند که در زمان سفر کنید بلکه قابلیت این را دارد که ذهن شما را متلاطم کند و آن را پرورش دهد. این پارک یک تم پارک است که شامل سه مجموعه‌ی مجزا، مستقل و منحصر به فرد است. این مجموعه‌ها همگی دست به دست یکدیگر می‌دهند تا در نهایت بهترین تفریحات را به هر کسی ارائه کنند.

ویژگی‌های مجموعه ژوراستیک پارک

تم پارکی که در کیش وجود دارد، از نظر طراحی و ساخت بسیار جذاب است و محوطه‌ای بزرگ را به خود اختصاص داده است. این پارک مجموعه‌هایی همچون موزه و سالن‌های نمایشی را در خود جای داده است اما اصلی‌ترین بخش این مجموعه بخش تم آن است که خوراک عکاسی به شمار می‌آید. به همین دلیل همه روزه بسیاری از گردشگران برای عکس گرفتن و نگه داشتن این عکس‌ها به عنوان یادگاری از این مجموعه دیدن می‌کنند.

بخش کمبو تم پارک

یکی از بخش‌های منحصر به فردی که ترکیبی از ژوراستیک پارک در کیش و مجیک پارک در کیش است، کمبو تم می‌باشد. در این بخش شما می‌توانید جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری را ببینید، قدم بزنید، غذا بخورید، عکس بگیرید، لذت ببرید ‌و هزار و یک کار هیجان انگیز دیگر را هم انجام دهید. مهم‌ترین چیزی که در اینجا حائز اهمیت است این است که محدودیتی برای کسی در این پارک در نظر گرفته نشده است. یعنی هر فردی با هر سنی می‌تواند از تفریحات جذاب این مجموعه بهره ببرد.

امکانات این مجموعه

ژوراستیک پارک در کیش دارای مکان‌هایی است که فقط و فقط برای گرفتن عکس سلفی تعبیه شده‌اند. در این مکان‌ها که به سلفی روم معروف هستند، شما می‌توانید خود را در آینه‌های تو در تو ببینید و عکاسی کنید. علاوه بر این، زمانی که شما در راهروهای پر از آینه‌ی سلفی روم قدم می‌زنید، می‌توانید احساس معلق بودن را به وضوح حس کنید اما این تمام ماجرا نیست چرا که ژوراستیک پارک در کیش دارای بزرگترین و مجهزترین دراگون پارک است که در آن شما به دنیای دایناسورها سفر می‌کنید و می‌توانید حس جدیدی را توأم با لذت تجربه کنید. در واقع امروزه به ژوراستیک پارک دنیای وارونه، دنیای بینهایت، دنیای گذشته، دنیای تنوع و دنیای جاذبه هم می‌گویند. جهت استفاده از امکانات این پارک می‌توانید به رزرو تفریحات کیش از طریق سایت دور دور بپردازید‌