رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی نوید در کیش | تخفیف ۲۰ درصدی کشتی نوید

20% تخفیف
کشتی نوید در کیش

کشتی تفریجی نوید

سوار شدن بر کشتی‌های تفریحی کیش و گشت و گذار در آب‌های خلیج فارس جزو آن دسته از تفریحاتی است که می‌تواند هرمخاطبی را مجذوب خودش کند. کشتی نوید در کیش یکی از بهترین و بزرگ‌ترین شناورهای این جزیره به شمار می‌آید که همه روزه بسیاری از مسافران را در مسیرهای مشخص شده، می‌چرخاند. در این کشتی انواع برنامه‌های ضیافتی و انواع خوراکی‌ها، غذاها و نوشیدنی‌ها سرو می‌شود تا تفریحاتی به یاد ماندنی برای هر فردی به وجود بیاید. جهت آشنایی بیشتر با برنامه‌ها و غذاهای موجود در این کشتی، با دور دور همراه باشید.

معرفی سالن‌های کشتی نوید در کیش

پیش از این که شما را با برنامه‌های مختلف کشتی نوید کیش آشنا کنیم، باید بگوییم که این کشتی از سالن‌های گوناگونی تشکیل شده است. امروزه بخش‌های مختلف این کشتی دستخوش تعمیرات شده است. در این کشتی سه سالن a و b و c قرار دارند که در هر کدام از آن‌ها برنامه‌های زنده اجرا می‌شود. علاوه بر این، یک سالن غذاخوری ۱۵۰ نفره و بسیار مجهز هم در کشتی نوید در کیش وجود دارد که امکانات این کشتی را بهبود می‌بخشد.

همچنین در سالن‌های  b و c این کشتی مانیتورهای نصب گردیده‌اند که برنامه‌های مختلف را برای مسافران این کشتی پخش می‌کنند. اگر به دنبال رزرو بلیط این کشتی و رزرو تفریحات کیش در انواع و اقسام گوناگون هستید، کافی است با مشاورین سایت ما ارتباط برقرار کنید.

برنامه‌های مختلف کشتی نوید در کیش

بسیاری از افرادی که به تازگی می‌خواهند سوار کشتی نوید کیش شوند، به دنبال این هستند که بدانند چه برنامه‌هایی در این کشتی وجود دارند. استند آپ کمدی‌ها، موزیک‌های تفریحی، برنامه‌های تلویزیونی، جنگ شادی، برنامه‌های کودکانه و … از جمله این برنامه‌ها هستند که تفریح با این کشتی را منحصر به فردتر کرده‌اند. این شناور تفریحی دارای پنج سانس است که شما می‌توانید بلیط هر کدام از این پنج سانس را همین حالا در سایت ما رزرو کنید.

خوراکی‌هایی که در این کشتی به شما ارائه می‌شود!

زمانی که شما بلیط کشتی نوید کیش را خریداری می‌کنید، یک پک کامل غذا به همراه نوشابه به شما ارائه می‌گردد. در داخل این شناور غول پیکر، کافی شاپ‌ها و سوپر مارکت‌هایی وجود دارند که شما با پرداخت هزینه‌ی خرید، می‌توانید انواع خوراکی‌ها را از آن‌ها خریداری کنید و به بهتر شدن اوقات فراغت خود کمک کنید. لازم به ذکر است که در یک وعده‌ی غذایی، به شما چلوکباب ارائه می‌شود که هزینه‌ی این چلوکباب و نوشابه‌ی آن بر روی بلیط حساب شده است و در کشتی به صورت رایگان به مسافران ارائه می‌گردد.