رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

پارک آبی اوشن در کیش

پارک آبی اوشن در کیش

پارک اوشن

جزیره کیش با توجه به امکانات فوق العاده و زیبایی های بکر و طبیعی خود، سالهاست که به عنوان مقصد اول گردشگران داخلی و خارجی محسوب شده و مهمترین قطب گردشگری کشور شناخته می شود. وجود تفریحات آبی و غیر آبی مختلف، بر جذابیت این مکان افزوده و سبب شده بسیاری از مسافران حتی پیش از سفر به فکر رزرو تفریحات کیش فرو رفته و اقدام به رزرو و یا تهیه بلیط کنند.

پارک آبی اوشن درکیش از جمله مکان هایی است که خاطره ای به یاد ماندنی از کیش را در ذهنتان ثبت خواهد کرد. تم پارک آبی اوشن در کیش را می توانیم بزرگ ترین پارک آبی رو باز ایران بدانیم که ظرفیت پذیرش ۳۰۰۰ نفر را در روز دارد. در این مکان هیجان انگیز رایدهای تند ‌و تیز و متنوع، استخرها، سونا و جکوزی ‌های آرامش بخش تعبیه شده و تنها پارک آبی ایران به شمار می رود که امکان موج سواری در آن برای شما فراهم شده است. از جذاب ترین امکانات پارک آبی اوشن می توان به پیچالوپ پارک، دینگل پارک و رالی راید آن اشاره کرد.

 

جذابیت های پارک آبی اوشن در کیش

مرتفع‌ ترین برج ساخته شده در پارک آبی اوشن، برج خورشید نام دارد؛ سقوط آزاد از این برج با سرعت بالای ۱۲ متر بر ثانیه، قطعا می تواند یک لذت هیجان انگیز و تکرار نشدنی را برای هیجان دوستان رقم بزند. برای استفاده از دینگل پارک آبی کیش سوار بر تیوپی دو نفره شده و از بالای برج ۱۲ متری داتیس درون یک شیب تند هل داده می شوید؛ سپس وارد قسمت آونگی سرسره شده و طی حرکت رفت و برگشتی درون استخر پرتاب می ‌شوید.

رالی راید پارک آبی شما را دعوت به رقابت کرده و لذتی سرشار از هیجان و استرس را برایتان به ارمغان می آورد. یک مسابقه پر هیجان و متفاوت سه نفره که با فرمان شروع سرپرست، آغاز می شود. برنده مسابقه کسی است که زودتر به پایین راید برسد.

پارک اوشن برای آقایان و بانوان

علاوه بر تفریحات آبی وجود رستوران، فست فود و کافی شاپ از دیگر مزیت های مهم این مکان به شمار می رود. روزهای دوشنبه صرفا مختص به آقایان و روزهای چهارشنبه صرفا مخصوص بانوان می باشد و مابقی روزهای هفته سانس های مشخصی برای آقایان و بانوان در نظر گرفته شده است. فراموش نکنید تم پارک آبی اوشن در کیش تنها پارک آبی روباز برای بانوان در ایران می باشد. شما می توانید جهت رزرو تفریحات کیش از جمله پارک آبی اوشن به دور دور مراجعه کرده و از تخفیفات هیجان انگیز ما بهره ببرید.