رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

پدل بورد

20% تخفیف
پدل بورد

پدل بورد در کیش

امروزه با محبوب شدن ورزش‌های آبی در ایران حضور پدل بورد در میان تفریحات آبی، بسیار مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته‌است. پدل بورد یا تخته سواری ایستاده، یکی از ورزش‌های آبی در سرتاسر دنیا محسوب می‌شود. این تخته‌ شناور بر روی آب به گونه‌ای است که شما می‌توانید در هر حالت که می‌خواهید از آن بهره ببرید. یعنی افراد می‌توانند به‌صورت ایستاده، نشسته و حتی خوابیده از آن استفاده کنند، اما بهتر است بدانید که کاربری اصلی آن به ‌صورت ایستاده می‌باشد. پدل بورد تعادل جسم با ذهن شما را هماهنگ کرده و راز محبوبیت این ورزش نیز همین موضوع است.

استفاده از پدل بورد به صورتی است که هنگام قرار گرفتن بر روی آن، به ‌طور هم زمان عضلات پا و کمر تعادل شما را حفظ کرده و عضلات دست و بالاتنه شما را بر روی آن به حرکت درمی‌آورد، سپس وظیفه ذهن شما هماهنگی در بین این محرک‌ها است. در واقع به ترکیبی از ورزش موج‌سواری و کایاک، پدل بردینگ گفته می‌شود. از تخته موج‌سواری، هم بر روی آب‌های آرام و هم در دریاهای مواج می‌توان استفاده کرد.

انواع پدل بورد از نظر ویژگی‌های فنی و ساختار

پدل بوردها در ۲ نوع مختلف سخت و بادی وجود دارند. جنس پدل بورد در نوع سخت از فایبرگلاس فشرده یا چوب بوده و بهتر است بدانید که کارایی و طول عمر آن در آب‌های مواج بسیار بهتر از بوردهای بادی می‌باشد. جنس پدل بورد بادی از PVC بوده و با فشار باد آن را پر می‌کنند. البته ناگفته نماند که بردهای بادی نیز از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار هستند. شما می‌توانید با رزرو تفریحات کیش، تجربه این ورزش آبی هیجان‌انگیز را در خاطرات خود ثبت کنید.

فعالیت‌های قابل‌ انجام با پدل بورد

با پدل بورد می‌توان فعالیت‌های هیجان‌انگیز و متنوعی انجام داد که بسیار منعطف هستند. این تفریح آبی را می‌توان در فعالیت‌هایی همچون ورزشی، گروهی، تفریحی و حتی فعالیت‌های ماجراجویی استفاده کرد. برخی از این فعالیت‌ها شامل موارد زیر می‌باشند.

  1. فعالیت تفریحی
  2. فعالیت ورزشی
  3. فعالیت ماهیگیری
  4. کایاک بردینگ
  5. یوگا بر روی آب

سخن آخر

توجه داشته باشید که پدل بورد را باید از آب‌های بدون موج و آرام شروع کنید و سپس سعی کنید بدن خود را سفت نگیرید. یک چالش بسیار مهم در هنگام تجربه این تفریح آبی، وزش باد می‌باشد. بنابراین برای اولین تجربه خود حتما یک روز آرام را در نظر بگیرید. خم کردن زانوها می‌تواند به حفظ تعادل شما بسیارکمک کند. حتی در صورت بلد بودن شنا نیز حتما از جلیقه نجات استفاده کنید. در نهایت باید جسور بوده و تجربه این ورزش آبی مهیج را از دست ندهید.

شما میتوانید تفریحات مورد نظر خود را با تخفیف در سایت دور دور  رزرو کنید.