رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

پارک برفی پنگوئن

20% تخفیف
پارک برفی پنگوئن

پارک برفی پنگوئن در کیش

شاید شما هم مانند بسیاری از گردشگران و افراد دیگر زمانی که نام کیش به ذهنتان می‌رسد، به یاد گرمای آفتاب و خرید کردن از پاساژهای این جزیره بیفتید اما این را بدانید که نخستین پارک برفی پنگوین در کیش هم افتتاح شده است. این پارک امکانات زیادی دارد و در ذل تابستان هم دارای برف‌های مصنوعی است. در این پارک سالن‌های مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها خدمات متنوعی را به گردشگران ارائه می‌کنند. جهت آشنایی بیشتر با پارک پنگوین، با ما همراه باشید.

در مورد پارک پنگوین چه می‌دانید؟!

پارک برفی پنگوین در کیش دارای سه طبقه است و توسط مهندسین بخش خصوصی راه اندازی شده است. این پارک ۸ هزار متر مربع مساحت دارد و حدود ۲۳۰ میلیارد تومان هم هزینه برداشته است. پارک برفی پنگوین کیش در شب یلدا افتتاح شد و دارای ۲۳۰ خدمه و پرسنل است که این خدمه دست به دست هم داده‌اند تا بهترین امکانات را در اختیار مشتریان قرار دهند. بلیط این مجموعه‌ی مهیج شاید هزینه‌ی زیادی داشته باشد اما شما با ورود به این پارک لذتی را تجربه می‌کنید که تا کنون ان را تجربه نکرده‌اید.

بخش‌های این پارک

آیتم‌های زیادی در این مجموعه‌ی وسیع قرار گرفته‌اند که هر کدام از آن‌ها منحصر به فرد بودن این مجموعه را تشدید می‌کنند. اگر شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر به دنبال رزرو تفریحات کیش به خصوص رزرو بلیط پارک برفی پنگوین در کیش هستید، پیش از هر چیزی باید با این آیتم‌ها آشنایی پیدا کنید.

فود کورت‌های مجلل و شیک، کافه باغچه‌های دنجی که روحیه‌ی هر فردی را بانشاط می‌کند، گیم نت‌ها، مکان‌هایی برای انجام بازی بیلیارد، صخره‌هایی جهت کوه نوردی، رستوران‌های برفی و مغازه‌های فروش نان و شیرینی بخش‌های مختلف این پارک جذاب تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی و سرویس‌های روشویی هم در این مجموعه قرار دارند تا خدمات بهتری در اختیار هر گردشگر قرار بگیرد.

بهترین زمان بازدید از این پارک

به طور کلی آب و هوای کیش در تابستان‌ها گرم است اما به هر میزان که به سمت  پاییز و زمستان می‌رویم، این آب و هوا هم بهبود پیدا می‌کند. به همین دلیل گردشگران هوای خنک را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند اما باید بدانید که رفتن به پارک  برفی پنگوین در کیش هم نیازمند این است که شما هوای خنک را برای رفتن به کیش انتخاب نمایید. البته این را هم بدانید که هوای داخل این مجموعه خواه و ناخواه خنک است اما برای افزایش لذت به نظر می‌رسد که شش ماه انتخابی سال بهترین گزینه باشد.

آدرس پارک برفی پنگوین در کیش

امروزه برای این که به این مجموعه بروید، می‌توانید از تاکسی‌های کیش کمک بگیرید اما آدرس اصلی این مجموعه در بلوار موج، بالاتر از میدان سنایی و در نزدیکی هتل ویدا قرار دارد. جهت اقامت هم می‌توانید همین هتل را انتخاب کرده و بهترین تفریحات را برای خود رقم بزنید.