رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

غواصی کیش

20% تخفیف
غواصی کیش

غواصی در کیش

غواصی در آب‌های شفاف و مرجانی خلیج فارس، فرصتی است که در جاهای معدودی مانند کیش می‌توان به آن دست پیدا کرد. غواصی در دسته تفریحات آبی هیجان‌انگیز کیش به شمار می‌رود. مشاهده دنیای زیر آب تجربه‌ای تکرار نشدنی است. بنابراین تعجبی ندارد که غواصی کیش در دسته تفریحات پر طرفدار قرار دارد. با توجه به بالا بودن تعداد افراد متقاضی، مراکز تفریحی جزیره کیش با تجهیزات کامل، امکان غواصی حتی برای افراد مبتدی را فراهم آورده‌اند.

در جزیره کیش کلوپ‌های مختلفی وجود دارد که در آن وسایل و امکانات لازم غواصی را برای افراد متقاضی فراهم کرده‌اند. این کلوپ‌های دریایی دارای امکانات کامل و به روز، به همراه مربیان حرفه‌ای هستند که شما را در هنگام غواصی همراهی می‌کنند.

خوشبختانه آب وهوای جزیره دوست داشتنی کیش همیشه برای غواصی مساعد بوده و امکان غواصی در تمام ایام سال در این جزیره وجود دارد.

 

مدت زمان برنامه غواصی که شامل آموزش، رفت و برگشت با قایق مخصوص و ۱۵ دقیقه غواصی زیر آب در عمق حدود ۸ متر بوده، ۲ ساعت طول می‌کشد.

 

غواصی در کیش برای کودکان

غواصی در کیش برای کودکان بالای ۱۰ سال امکان‌پذیر است. تشخیص امکان غواصی برای کودکان با سن کمتر با تایید توسط مربی است.

غواصی بانوان در کیش

غواصی برای بانوان در کیش بدون محدودیت در مکان‌های مخصوص و همراهی مربی خانم انجام می‌شود. سایت ویژه بانوان در تمام سواحل با فاصله حدود ۵۰ متری از سایت آقایان وجود دارد.

عمق غواصی تفریحی در کیش

عمق غواصی تفریحی در کیش بین ۵ تا ۸ متر زیر سطح آب است.

در مدت زمان ۱۵ دقیقه‌ای که زیر آب هستید، می‌توانید دنیای شگفت‌انگیز و زیبای آب را تا شعاع چند متری خود مشاهده کنید.  مطمدنا مشاهده انواع ماهی‌ها، صدف‌ها و دیگر آبزیان از نزدیک و حتی امکان لمس آن‌ها خاطره‌ای به یادماندنی و تکرار نشدنی در ذهن شما ثبت خواهد کرد. اما توجه کنید نباید به مرجان ها و آبزیان دست بزنید و آسیبی به اکوسیستم وارد کنید.

غواصی در کیش با همراهی و نظارت مربی حرفه‌ای غواصی انجام خواهد شد و در تمام مراحل این غواص با تجربه همراه شما خواهد بود.

 

وسایل مورد نیاز:

یک عدد حوله

دمپایی

یک دست لباس اضافه

 

خدمات غواصی کیش

امکان دریافت موسپیس اختصاصی (دهانی شخصی برای تنفس زیر آب)

فین غواصی برای حرکت راحت تر زیر آب و زخمی نشدن پا در برخورد با صخره و مرجان ها

امکان استفاده از غرفه عکاسی و فیلمبرداری زیر آب

مدت زمان مفید غواصی زیر آب: ۱۵ دقیقه

ساعت مراجعه: از ساعت ۹ صبح الی ۱۶

 

مرکز غواصی کیش

برای دریافت خدمات غواصی می‌توانید به کلوپ‌های این جزیره مراجعه کنید. ۴ کلوپ در جزیره کیش وجود دارد که خدمات غواصی را به متقاضیان با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهند.

در هر ساحل کلوپ‌های ۵ ستاره طرف قرارداد با سامانه کیش تخفیف سرویس‌دهی کامل را انجام می‌دهند.

ساحل اسکله تفریحی کیش: این ساحل یکی از پر جنب و جوش‌ترین سواحل تفریحات دریایی کیش بوده و کلوپ‌های این قسمت جزیره کیش در بازه زمانی تعیین شده به طور منظم خدمات خود را به متقاضیان ارائه می‌دهند. این ساحل به اکثر هتل‌ها و بازارهای کیش نزدیک بوده و برای رسیدن به این ساحل چند دقیقه پیاده‌روی کافی است. ساحل اسکله تفریحی در شمال شرق جزیره واقع شده و محل مناسبی برای کاوش دنیای زیر دریا است. این سایت با عمق ۴ تا ۶ متر از ساحل اسکله تفریحی تا ساحل هتل داریوش قرار دارد.

ساحل مرجان کیش: این ساحل یکی از زیباترین سواحل جزیره کیش بوده و شهرت جهانی دارد. دلیل این شهرت علاوه بر زیبایی، امکان غواصی بیگ کورال در کیش است. عمق این سایت بین ۴ تا ۱۲ متر بوده و در آن و  ۳ کیلومتر مربع مرجان زنده وجود دارد. سایت بیگ کورال دارای تجمع چند کیلومتری مرجان‌های زنده است. یکی از ویژگی‌های این سایت امکان مشاهده ماهی‌های کوچک و بزرگ متعدد است.

ساحل سیمرغ کیش:  این ساحل در مجاورت ساحل مرجان، در شرق جزیره کیش واقع شده است. کلوپ‌های این بخش جزیره هم مشرف کامل به سایت بیگ کورال هستند که محلی غنی از مرجان‌ها و موجودات دریایی زیبا است.

ساحل دامون کیش:  این ساحل در شمال جزیره کیش قرار دارد و به دلیل عبور کشتی‌های بزرگ تجاری محل جذابی برای اکتشافات خاص است.

 

غواصی در ساحل جنوبی (مخصوص دارندگان مدرک غواصی حرفه‌ای): سایت سترن کرک کیش. این سایت که با نام فارسی شکاف جنوبی نیز مشهور بوده، عمقی بین ۱۰ تا ۱۴ متر دارد. جریان آب در این شکاف سرعت بیشتری دارد و مناظر بکر و زیبایی که بوسیله جریان آب ایجاد شده در این سایت قابل مشاهده است. شنا و اکتشاف در این سایت نیاز به تجربه و گذراندن دوره‌های ویژه دارد.

 

غواصی عمیق در ساحل و اسکله مرجان (مخصوص دارندگان مدرک غواصی حرفه‌ای): سایت داما کیش. این سایت در دسته جذاب‌ترین سایت‌های حرفه‌ای جهان به شمار می‌رود. عمق این سایت ۱۸ تا ۳۳ متر بوده و فقط برای غواصان حرفه‌ای قابل استفاده است. سایت داما در واقع بقایای یک کشتی غرق شده باربری سنگالی بوده که نقطه دقیق کشتی به وسیله مکان‌یاب ماهواره‌ای GPS پیدا می شود. این مکان اکنون محل زندگی ماهیان رنگارنگ و زیبای خلیج فارس است.

 

رزرو بلیط غواصی کیش با تخفیف

در سایت دور دور میتوانید بلیط غواصی کیش را با تخفیف و ارزان قیمت تهیه کنید.

 

قلاب :

۲ ساعت شامل آموزش، رفت و برگشت با قایق مخصوص و ۱۵ دقیقه غواصی زیر آب به همراه مربی،