رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

شاتل سواری در کیش پیشنهاد شگفت انگیز دور دور با پرداخت ۵۰ درصد

شاتل سواری در کیش

شاتل کیش

جزیره‌ی کیش هم که مملوء از تفریحات آبی مهیج است، شاتل سواری در کیش را در خود جای داده است. شاتل نوعی تیوپ است که با استفاده از باد پر می‌شود و با سوار کردن چند نفر بر روی خود، در آب کشیده می‌شود. این شاتل‌ها به قایق‌های تندرو متصل می‌شوند و دل به دریا می‌زنند تا بتوانند یک تفریح مهیج را برای کاربر به وجود بیاورند.  بسیاری از گردشگرانی که با بالا رفتن آدرنالین خون خود در این جزیره‌ی پر ماجرا موافق هستند، می‌توانند به رزرو تفریحات کیش از طریق سایت ما بپردازند و با استفاده از آن‌ها، اوقاتی خوش را برای خود رقم بزنند.

این را بدانید که افرادی که قرار است از شاتل استفاده‌ کنند، نمی‌دانند که سرعت قایق چقدر است. این افراد حتی نمی‌دانند که به هنگام دور زدن قایق ممکن است در آب بیفتند. با این حال، جای هیچگونه نگرانی نیست چرا که افرادی که در آب سقوط کنند، با تجهیزات ایمنی خود می‌توانند روی آب بمانند. گاهی اوقات ممکن است ناخدای شاتل عمدا افراد را به داخل آب بیندازد. جهت آشنایی بیشتر با شاتل در کیش، با ما همراه باشید.

کلوپ‌های شاتل سواری در کیش

  • کلوپ دریایی ساحل مرجان در کیش: این کلوپ‌ها زیبا‌ترین و پرمخاطب‌ترین کلوپ‌های کیش به شمار می‌آیند که می‌توانیشاتند شاتل و بنانا کیش را با کیفیت عالی به شما ارائه کنند.
  • کلوپ دریایی اسکله تفریحی کیش: این کلوپ که نزدیک هتل و مراکز تجاری است، همه روزه پذیرای گردشگران زیادی در جزیره‌ی کیش می‌باشند.
  • کلوپ دریایی ساحل سیمرغ کیش: ساحل‌های شنی این کلوپ‌ها باعث شده است که توجه به آن‌ها بیش از پیش شود. این کلوپ‌ها در ساحل شرقی کیش قرار دارند.

لوازم و تجهیزات شاتل سواری در کیش

تجهیزات شاتل سواری همان تجهیزات ایمنی هستند که برای حفظ جان افراد و افزایش هیجان آن‌ها به کار گرفته می‌شوند. این تجهیزات و هزینه‌ی آن‌ها بر روی قیمت بلیط حساب می‌شوند و به تمامی افرادی که بلیط این تفریح را خریداری کرده‌اند، به صورت رایگان تعلق پیدا می‌کنند. از جمله‌ی تجهیزات شاتل در کیش می‌توانیم به‌ جلیقه‌های نجات و لباس‌های بادی بلندی که مانع پاشیدن آب می‌شوند، اشاره کنیم. این را بدانید که انجام این تفریح در کیش ممکن این حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه طول بکشد. پس اگر بیماری‌های زمینه‌ای دارید و یا اگر فوبیا دارید، بهتر است از این تفریح استفاده نکنید.

نکاتی در مورد شاتل سواری در کیش

همانند بسیاری از ورزش‌های آبی دیگر، شاتل سواری در کیش هم دارای ظرفیت خاصی است و محدودیت‌های به خصوصی هم دارد. برای مثال در هر دور شما باید دو نفری به استقبال از این ورزش آبی بروید و از دوربین‌های فیلمبرداری و عکسبرداری حین شاتل سواری استفاده نکنید. کلیه‌ی کلوپ‌هایی که خدمات شاتل در کیش را به شما ارائه می‌دهند، از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۶ آماده‌ی پذیرای شما مراجعین گرامی هستند.

شما با رزرو تفریحات کیش و خرید بلیط شاتل کیش از سایت ما، می‌توانید روی تیوپ بادی مبله بنشینید و با استفاده از قایق به عمق خلیج فارس بدویید. ناگفته نماند که مراجعین این تفریح در طول مدت انجام شاتل و بنانا در کیش با شما همراه هستند تا اگر اتفاقی برای شما افتاد، از جان شما محافظت کنند.