رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی تارا در کیش به همره تخفیف ۳۰ درصد تا اخر آبان ماه

20% تخفیف
کشتی تارا در کیش

کشتی تارا

کشتی تارا در کیش یکی از بهترین کشتی‌های تفریحی در این جزیره‌ی زیبا است که همه روزه به ارائه خدمات مختلف به گردشگران می‌پردازد. به طور کلی جزیره‌ی کیش جزو آن دسته از جزیره‌های گردشگر پسندی است که مقصد توریستی بی‌نظیری به حساب می‌آید. به دلیل این که گردشگران بتوانند بهترین بهره را از سفر خود به کیش ببرند، در این جزیره امکانات تفریحی ویژه‌ای از جمله کشتی تارا به وجود آمده‌اند که اوقات فراغت هر توریستی را منحصر به فردتر می‌کنند.

کشتی تارا هم جزو کشتی‌های زیبا و لوکس به شمار می‌آید که برنامه‌های شاد زیادی دارد و می‌تواند هر فردی را بر روی آب‌های نیلگون خلیج فارس حرکت دهد. در ادامه به طور کامل با قیمت بلیط، خدمات، سانس و برنامه‌های مختلف این کشتی آشنا می‌شوید.

برنامه‌ها و سانس‌های کشتی تارا دریا

به طور کلی باید بدانید که این کشتی تفریحی دارای سانس‌های نیم ساعته تا سه ساعته است. یعنی شما در نیم تا سه ساعت را می‌توانید با استفاده از کشتی تارا کیش بر روی آب‌های نیلی رنگ خلیج فارس در شب و در روز حرکت کنید و تلألو خورشید و ماه را در آسمان شاهد باشید. موسیقی‌های زنده، گرم و پر هیجان، برنامه‌های جنگ شادی، کافی شاپ‌های لوکس، فضاهایی برای عکاسی، رستوران‌های پر مخاطب و محیط‌های تفریحی دیگر از جمله امکانات و برنامه‌هایی هستند که در این کشتی تفریحی وجود دارند. پس شما با انتخاب کشتی تارا دریا در کیش می‌توانید بهترین تفریحات را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

خدمات و قوانینی که همه‌ی گردشگران باید به آن توجه داشته باشند

تمامی کشتی‌های تفریحی در کیش دارای یک سری قوانین ویژه هستند. کشتی تارا دریا نیز از این قاعده‌ی کلی جدا نیست و قوانین خاصی دارد. افرادی که قرار است از این کشتی استفاده کنند، باید نیم ساعت قبل از حرکت کشتی در محل مربوطه حاضر باشند، ماسک و دستکش به همراه داشته باشند، بلیط کشتی را از قبل خریداری کرده باشند و مبالغ مربوط به غذا و … را نیز پرداخته باشند. شما عزیزان می‌توانید جهت رزرو تفریحات کیش با ما در ارتباط باشید.

پذیرایی از مهمانان در وعده‌های ناهار و شام، گشت‌های دو ساعته، نیم ساعته، یک ساعته و سه ساعته بر روی آب خلیج فارس، استفاده از فست فودها، خدمات عکاسی و هزار و یک آیتم دیگر از جمله امکانات منحصر به فرد این کشتی تفریحی به شمار می‌آیند.

رزرو بلیط کشتی تارا در کیش

حال شاید برای شما سوال پیش بیاید که‌ چگونه می‌توانیم بلیط کشتی تارا کیش را خریداری کنیم. شما با انتخاب بلیط این کشتی می‌تواند عرشه‌های آب خلیج فارس را به وضوح ببینید و چشمک ماه به موج را درک کنید. علاوه بر این، چه انتخابی بهتر از این که زیر نور خورشید به عکاسی کردن در فضایی آرام بپردازید و حتی از عکاسی کردن هم لذت ببرید. حال آنکه تمامی این امور با خرید بلیط کشتی تارا در کیش آن هم با تخفیفات ویژه‌ی سایت ما، امکان پذیر است!