رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تلکابین در کیش با پرداخت ۵۰ درصد قیمت بلیط

تلکابین در کیش

تلکابین

شاید شما هم تا کنون تجربه‌ی سوار شدن بر تله کابین در دامنه‌های کوه را داشته باشید. بدون شک این تفریح، یکی از تفریحات جذابی است که گردشگران زیادی مشتاق به استفاده کردن از آن هستند. تلکابین در کیش یکی از این تله کابین‌ها است که در نزدیکی کوه‌های این جزیره واقع شده است و می‌تواند یک تجربه‌ی جدید را به هر گردشگری بدهد. این تله کابین زیر ساخت‌های ایمن و اصولی دارد که از نظر استاندارد هم تایید شده هستند. پس دیگر جای هیچ نگرانی در استفاده از این تله کابین‌ها وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید جهت رزرو تفریحات کیش با ما در ارتباط باشید.

امکانات تلکابین در کیش

تله کابینی که در کیش وجود دارد، دارای امکانات فراوانی برای تسهیل خدمات رسانی به گردشگران است. این تله کابین پارکینگ دارد، کافی شاپ و رستوران دارد و سرویس بهداشتی را هم درون خود جای داده است. زمانی که شما سوار این تله کابین در کیش می‌شوید، می‌توانید از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوید و حتی از قابلیت‌های پخش موسیقی در این وسیله هم بهره ببرید.

توجه داشته باشید که اگر به خوراکی نیاز دارید و یا احساس می‌کنید که ممکن است فشارتان بیفتد، بهتر است از بوفه‌های این تله کابین قبل از سوار شدن به کابین، خوراکی بخرید چرا که در صورت حرکت تله کابین دیگر امکان توقف آن وجود نخواهد داشت.

با رزرو بلیط تلکابین کیش در سایت دور دور برای این تفریح هیجان انگیز در سفر خود برنامه ریزی کنید.

تله کابین کیش در کجا است؟

تله کابین موجود در کیش در مرکز میکامال واقع شده است اما به دلیل این که این تله کابین هنوز به صورت کامل مجهز نشده است، شما باید کنار اسکله‌های تفریحی کیش این تله کابین را سوار شوید. شما با سوار شدن به این تله کابین ۱۸ دقیقه را بر بالای کوه‌ها و دریای این جزیره سر می‌کنید و می‌توانید به تماشای آب‌های نیلگون خلیج فارس بپردازید. ساعت کار این تله کابین  در فصول مختلف سال متفاوت است. ناگفته نماند که شما می‌توانید جهت رزرو تفریحات کیش از جمله رزرو بلیط تله کابین در کیش با ما ارتباط برقرار کنید.

قوانین و مقررات تله کابین کیش

  • تله کابین کیش به سیستم‌های ایمنی تجهیز شده است. بنابراین لازم است که شما خونسردی خود را حفظ کنید تا یک تفریح خوب را تجربه نمایید.
  • از ایستادن در تله کابین یا تکان دادن آن جدا خودداری کنید. همچنین کشیدن سیگار و مواد مخدر در تله کابین‌های کیش ممنوع است.
  • از پرتاب هر گونه شئ به خارج از تله کابین جدا خودداری کنید.
  • پس از این که سوار تله کابین شدید، درب‌های آن را چک کنید تا از بسته شدن این درب‌ها اطمینان حاصل نمایید.