رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف

By signing up, I agree to DowrDowr's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

رزرو تفریحات کیش با تخفیفرزرو تفریحات کیش با تخفیف
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی تاپ تورز در کیش ۲۵ درصد تخفیف به همراه سرو غذا

20% تخفیف
کشتی تاپ تورز در کیش

کشتی تاپ تورز

کشتی تاپ تورز در کیش یکی از منحصر به فردترین کشتی‌های تفریحی در این جزیره به شمار می‌آید که امکانات ویژه‌ای دارد. این کشتی که لوکس‌ترین‌ کشتی در جزیره‌ی کیش هم شناخته شده است، به کمک کمدین‌های معروف برنامه‌های طنزی را به گردشگران ارائه می‌کند و با موسیقی زنده، روح آن‌ها را نوازش می‌کند. علاوه بر این، تمامی گردشکران دوست دارند که دو یا سه ساعت را فارغ از هر گونه دغدغه، آسایش داشته باشند و از زیبایی‌های طبیعی آب‌های خلیج فارس استفاده کنند. در ادامه با این کشتی بیشتر آشنا خواهید شد.

امکانات کشتی تاپ تورز در کیش

کشتی تاپ تورز کیش دارای امکانات متعددی است. این کشتی پنج ستاره علاوه بر این که کافی شاپ و رستوران دارد، باشگاه و تم‌های عکاسی را هم در خود جای داده است.

از جمله برنامه‌هایی که کشتی تاپ تورز به گردشگران ارائه می‌کند می‌توانیم به شام رایگان، ناهار رایگان، ارائه جوایز نقدی و غیر نقدی به گردشگران، برنامه‌های جنگ شادی و برنامه‌های استند آپ کمدی و خیلی از برنامه‌های دیگر اشاره کنیم. به همین دلیل است که تاپ تورز را جزو بهترین کشتی‌های تفریحی کیش می‌دانند. شما می‌توانید جهت رزرو تفریحات کیش و خرید بلیط کشتی‌های مختلف از جمله کشتی تاپ تورز در کیش، با ما در ارتباط باشید.

بلیط‌های مختلف تاپ تورز

به طور کلی کشتی تاپ تورز کیش دارای بلیط‌های مختلفی است. نوع اول این بلیط‌ها، بلیط‌های اکونومی هستند که با خرید آن‌ها هم سالن‌های موسیقی زنده و هم سالن‌های عمومی به همراه پذیرایی شام در اختیار شما قرار می‌گیرند. نوع دیگر این بلیط‌ها، بلیط‌های میز بیزینس هستند. این بلیط‌ها که اغلب چهار نفره به فروش می‌رسند، قیمت بالایی دارند و به مشتریان پک‌های شام یا ناهار را هم ارائه می‌کنند.

نوع سوم بلیط‌های کشتی تاپ تورز، بلیط کابین خصوصی است که اگر فردی این بلیط را خریداری کند، می‌تواند ۶ نفر دیگر را هم با خود همراه کرده و از یک کابین خصوصی بهره‌مند شود. استفاده از سالن‌های عمومی، استفاده از پک‌های پذیرایی و استفاده از برنامه‌های شادی از جمله امکاناتی هستند که این نوع از بلیط‌ها به شما ارائه می‌کنند. ناگفته نماند که قیمت خرید بلیط نوع سوم نسبت به سایر بلیط‌های کشتی تاپ تورز کیش بالاتر است.

محل سوار شدن به این کشتی

اگر شما هم جزو گردشگرانی هستید که بلیط کشتی تاپ تورز را خریداری کرده‌اید و قرار است که ساعاتی را بر روی آب‌های خلیج فارس گشت و گذار کنید، باید از محل سوار شدن به این کشتی باخبر باشید. در حال حاضر این کشتی در بندرگاه کیش مسافران خود را سوار می‌کند. برای رسیدن به این بندرگاه، ورودی و خروجی بندر چارک را انتخاب کنید و مسیر را ادامه دهید تا به این کشتی تفریحی برسید. به همین راحتی!